Strażnik mobbingu architekt z „aspołeczny uzasadnienie wypowiedzenia“.

Oburzenie w kraju zatrudnienia.

Oczywiście, wojna miała dla ich pracy w naszej zdegenerowanej moralności, które są wspólne dla wszystkich obywateli. To Distinguisher anty-społeczny charakter mężczyzn i kobiet od dawna, jak się nam wmówić, że wiele gazet.

Najmłodszy przypadku molestowania, architekta z Kolonii okazuje intuicyjnie. 50-letni działa na zasadzie testu przy pomniku władze miasta Kolonii. W końcu stał na czele z powodu „jego zapach ciała ubrany“, ale odpowiedział, że taki głupi atak zastraszanie nie.

Teraz zadowolony z siebie sposób, Kolonii był w stanie wypowiedzieć, ponieważ mężczyzna był tak nadal okresu próbnego, i nie. Tak więc w przypadku byłby zjedzony, tak jak setki tysięcy innych zwolnień rocznie w tym kraju. Nie tak z głową anty-społeczne i prawdopodobnie urzędowych.

Człowiek nie tylko otrzymał zawiadomienie, ale także moralnej nędzy unikalny powodów jest odrzucany. „Kolonii (powiedziałem mu) w formie pisemnej (z), że człowiek został uderzony przez jego niechlujny wygląd, w szczególności poprzez zapach potu i brudne ręce“. Nie wiem rozwiązania nie wymagają uzasadnienia.

Ale mobbingu odsetek horny kobiet od dawna, mają tak często nie różnią się w ich nędzne życie, obecnie uprawnienia do szykany.

Gdzie?

Architekt poszedł do sądu, znanych i drogich ugody nie, to teraz przychodzi po raz pierwszy i ofiara ma szansę dla swoich byłych kolegów, nadal wspierać.

Gazety powiedział obrazu człowieka:>> Opłaty są skandaliczne. Nawet jego koledzy certyfikat go na listę podpisów, że nie śmierdzi <<(1)

1) http://wirtschaft.t-online.de/arbeitsrecht-kuendigung-wegen-schweissgeruchs/id_21291418/index

Schlagwörter: , , , , , , , , , , ,

Eine Antwort to “Strażnik mobbingu architekt z „aspołeczny uzasadnienie wypowiedzenia“.”

  1. Architekt Gdynia Says:

    Ciekawe tlumaczenie. Jednak nie mozna do konca ufac skryptom.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s


%d Bloggern gefällt das: