Students tiek terorizēti, eseja

AylinVēlas būt vācu bez musulmaņu galvassegu.

Eseja iesniedza Philip Pursch līdz Topic: Bullying skolā. Jūs nevarēsiet atbrīvoties no iespaids lasot, šo vienu vien vēlas spēlēt nosaka to, kas šajā valstī ir pieaudzis pat skanēja pa galvu, iebiedēšanai skolā.

Devīze ir, patiešām nevar būt tik slikti. Šo seno vācu Verhermlosungs un Verleugungsstrategie ir nokārtojis mums beigām fašisma ievietot, asinis, piemēram, purgatorijs kalpo kā ceļš uz paradīzi. Pēc 1945, bija tikai filozofija, nicvht domāt par to, nevis runāt par to un to nevar risināt problēmu, tad neviens nebija pamanījis, ko mēs.

Šeit ir eseja:

>> Vārds huligānisms ir ikviena lūpām. Žurnāls ziņojumu par grāmatām dot padomus par „Terorizēti„Un televīzijas un interneta diskusiju forumi ir pieejami to darīt. Iebiedēšana ir visur un jūs varat teikt, ka ir sava veida Volkssport ir kļuvusi. Jo īpaši ar Konkurence ir kļuvusi daudz profesiju, šķiet, nosakot faktors mūsu sabiedrībā.

Situācija .. sākotnēji apraksta piemērs: Mirror publicēja rakstu ar nosaukumu „Kas notiek, ir ārkārtīgi„Kas attiecas uz problēmu, ņirgāšanos skolās piedāvājumus. Students tiek terorizēti un teased tāpēc, ka viņš“Ne-name apģērbi„Lāči. Skolēni ir arī tādēļ, lai“Citādību„Ar personiskās īpašības, piemēram, tiek terorizēti, piemēram, lielu degunu, vai arī tāpēc, ka viena Lisps. Vai tas ir tikai izolēts piemēru? Droši vien ne. Šorīt es izlasīju nelielu rakstu Offenburger Tageblatt, ka māsa bija mobbed ar medmāsa . Kā viens rodas jautājums: Kas ir faktiski iebiedēšana? Huligānisms tiešām ir tik slikti? Jo nav daudz darīt kalnu no kurmja rakums? Un, ja viss būtu moskītu: moskītu kodienu, ir ne tikai kaitinošs, dažreiz tās ir ļoti bīstamas, pat letālas dažos gadījumos.

Iebiedēšanu un sadegušo Stefan K.

Bet tagad atpakaļ pie jautājuma par to, kas ir faktiski iebiedēšanu. Jēdziens ir ļoti jauna un nav noteikta tikai pirms dažiem gadiem, kā sava veida psiholoģisku teroru, kas ir atvasināts no angļu „uz mob“, kas nozīmē tik daudz, cik to uzbāzties. Huligānisms ir pastāvīga un sistemātiska iebiedēšana. Bet kas tieši ir Bullies? Un kas tiek terorizēti? Vai pastāv dažāda veida huligānisms? Un ja jā, tad kā? Saskaņā ar statistiku, jo vācu skolas mobbed vienu no desmit studentiem un vairāk nekā vienam no desmit pašu mobbing. Ne labs attēls, kas parāda Vācijas jaunatnes tur. Huligānisms var iedalīt dažādos veidos. Pastāv, piemēram, vardarbīga rakstura tendence dot priekšroku puiši „. Tas izpaužas caur izspiešanu, vandālismu un fiziskas vardarbības. Bet meitenes labprātāk izmanto“ soft „sugām, piemēram, Teasing vai iebaidīšana, jo apģērbu un izskatu.

Kad biju mājās ar par ņirgāšanos tālāk paskaidrots veidu, es pamanīju, ka daudzi upuri ņirgāšanos problēmas, paši vainīgi. Tā saukto „Nerd“ grupai ir labs piemērs, bet es negribu teikt, ka kāds tiek terorizēti vai teased dēļ viņa gatavību palīdzēt, vai tāpēc, ka viņa labas atzīmes. Mērķa grupa ir biežāk, jo cilvēki, kas pa kreisi laikā viņa tikšanās ar skolotājiem gļotas taku un radīt pieņēmumu par studentiem un dienas, kas nav spējusi ievērot norādījumu uz šīs skalas. Ar šo man nav atribūtika iebiedēšanai, atbildot uz šo uzvedību, jo tā ir daudz vulgarities. Tomēr viens ir jāapzinās, ka jebkāda ietekme, pat pamatojoties uz cēloni.

Problēma ņirgāšanos skolās un izrietošām sekām ir ļoti sliktu „iebiedē“, jums vajadzētu samazināt vai pat pilnībā atbrīvoties no. Daudzas skolas ir darīts šajā jomā daudz. Uzraudzības iestāžu skaits pārtraukumi ir palielinājies jau, piemēram,. Vēl viens pasākums varētu būt pārveidošanu pārtraukumi. Augstākais skolām, studentiem skriešanās vērā lielo pārtraukumus skolas un neko nezinu labāk sākt ar savu laiku, nekā iet pie viņa biedriem un novērš tās mutiski. Vairākas spēles, kurā iemācīt studentiem neapšaubāmi novērstu.

Jautājums par ņirgāšanos jābūt no skolotāji bieži skarti arī klases un apsprieda. Tas man atgādina, bet tikai tas, ka skolotāji ne tikai vienaldzīgi pret to, kā iebiedēšanu studentu. Ļoti bieži tā notiek, proti, ka skolotājiem izvērtēt atsevišķus studentus. Ka tie nav tikai pamata pakāpes, bet arī žesti un sejas izteiksmes, žesti, vai atkāpes segvārdu. Tas viss dod studentiem atsauces priekšstatu par savu darbību, un tādējādi viņa personu.

Automašīnu ņirgāšanos upuris

Bet piezīme „Tev nav pietiekami labs!“ Ka liela daļa studentu saņemt atsauksmes kā vienmēr, kā Pizas pētījums ir pierādījis, var ievainot studentiem. Of students devalvāciju, ko skolotājs ir likusi daudz klasesbiedrus terorizēt viņu. Īsi sakot, skolotājs palīdz studentam tiek terorizēti. Tomēr, ja visi skolotāji un skolēni ir precīzi izskatīt problemātisko jautājumu par ņirgāšanos, nevis skatīties prom uz visiem laikiem. Klimata Tikai tad viens var sagaidīt uzlabošanos skolā. Padara acis un neizskatās prom!(1)

1)http://www.ks-og.de/projekte/Essayprojekt/Mobbing2/Essay.htm

Schlagwörter: , , , , , , ,

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s


%d Bloggern gefällt das: