כי חוק האוסר על פיטורי קטנוניים.

SPD, הירוקים ועל שמאל יש עכשיו סוף סוף הכירו אחד פרצות משפט העבודה רוצה לפעול נגד הטירוף של Bagatellkündigungen, הם צריכים להיות מגורש.

בשנת שנקרא Bagatellkündigungen עורכי דין ושופטים לעבוד שוב לסיים את החוזה ללא פיטורים הם עקב „עבירות מפוקפקות הסכמה גניבה. פשוט העובדות מדברות נגד בסיס משפטי זה, כי במקרה לא היה להציג בפני גניבה למשטרה.

כבר משל זה סותר את החששות של מתנגדי איסור על Bagatellkündigungen, כי שופט פדראלי העבודה שמידט אמר את צייטונג Süddeutsche, הפיטורים היו על עבירות קטנות, כגון צריכת המבורגר, או גניבה של שני Pfandbons, טבעי לחלוטין. הביקורת הוא אינו אלא טועה. גניבה ומעילה נמוך בכיתה המקרים היתה סיבה לפיטורים במשך עשרות שנים.

כי משהו לא בסדר ומעשה בלתי חוקי במשך עשרות שנים בגרמניה, עדיין לא הוכחה חוקיות. העבודה שופט פדרלי כנציג בעצם לא השיפוט יחיד רשאי להגיש למשפט כעדות תביעה של גניבת השמיכה שלהם „.“ ברור שהיא לא יודעת העונשין. ועם צריך FrauSchmidt הצקה הצקה לאחר האיסור באוסטריה עוסקת גם פעם אחת, אולי הם מכירים מערכות יחסים. ניסים כפי שקורה שוב ושוב, אפילו עם האלים „בשחור“.

כאן, המחוקק חייב לפעול עכשיו ותקנות במעבדה על ידי האלים „לבן“ להבהיר, מואשם, את ההאשמה של גניבה, חייבת להיות חקירת המשטרה כהוכחה. אחרת, זה עלבון ויש בתורו להוביל תלונה על ידי בית המשפט כדי להבהיר את ההאשמות של גניבה „“ ורק אז יכול להיות החלטה לפני לבית המשפט התעסוקה.

בסופו של דבר, אתה יכול לתמוך הירוקים ואת dieLINKE SPD בלבד, אם כי לכאורה יש מינים מהאלים בשחור, אבל רק בגרמניה ולא האיחוד האירופי. (1)

„שופטים הם בדרך כלל תחת הגנה מיוחדת של מינים. הדעה שלך – בין אם נרצה בכך או לא ספק. דעה לנזוף נחשב רע נימוסים, שפוליטיקאים מעטים מעזים לשקול המשפטית של גורמי אכיפת החוק הדף פנימה אבל ביום שלישי לא רבים לשמור על התווית.>> לא לצאת <<, echauffiert המומחה ירוק החוק יז ‚י מונטג. <A המציאות די מובהקת של Lötzsch Gesine life‘,‘ מאובחנת Group.> קישור> היה מביך <<את SPD סגן אנט Kramme. „(2)

ניתן לראות כי כבר שופטים את רמת החשש הגרמני המחוקק האירופי מעל יבוא שינוי בחוק. יש לקוות כי בקרוב מקרה כמו זה של Emmely בפני בית המשפט של האיחוד האירופי אדמות המשפטים. משם, ואז גרמניה תהיה חובת לבסוף לאמץ במשפט העבודה שבה כבודם של אנשים נגד השמצה, כגון גניבת יהיה מוגן.

גב ‚שמידט הוא טועה, ולכן, האיחוד האירופי גם קרא את AGG וחוקים אחרים של גרמניה ולשמור. אנחנו קורבנות של הצקה והטרדה יש, אפוא, עם האיחוד האירופי שותף חזק ביד, כדי שלא יתואר החקיקה בגרמניה לדחוף בורג ב. עידן „האלים בשחור ‚הולך ואוזל ואנחנו יכולים רק לקוות כי בקרוב השופטים לדבר מצרפת, אנגליה או הולנד, גרמניה, בסדר, אז יש לנו שוב את סעיף 1 לחוק יסוד כמו מספר אחד שלטון החוק לפועל ולא הרס מאסרי עולם בשל צריכת „“ פעם רביולי „או גניבה לכאורה של אסימונים ההפקדה.

1) http://www.sueddeutsche.de/jobkarriere/949/498246/text/

2) http://www.spiegel.de/wirtschaft/soziales/0, 1518,669468,00. html

Schlagwörter: , , , , , , , , , ,

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s


%d Bloggern gefällt das: